Kültéri dekorfólia: mágnes az ügyfelekhez

Egy kirakat kültéri dekorfólia alkalmazásával tehető igazán vonzóvá! Ha kevésbé forgalmas helyen van az üzleted, akkor azért, ha pedig egy vásárlóutcán, sok más bolt között, akkor azért kell már a megjelenéssel feltűnést kelteni. Az utcára mutatott kép csábítja be a vevőket.

A plátói szerelmeket szinte csak és kizárólag a külső szüli. Ez a bizonyos első benyomás kulcsfontosságú vállalkozások esetében is. Ahhoz, hogy meg tudd mutatni termékeidet, hogy vázold szolgáltatásaidat, el kell érned, hogy bemenjenek hozzád! Ehhez számos tippet olvashatsz tőlünk, de egy biztos: a kirakat, az iroda utcára nyíló üvegfelülete az, ami mágnesként tudja vonzani a leendő vásárlókat, partnereket.

 

Befektetés az ügyfélszerzésbe

A reklámtábla ajtó fölé való kihelyezése ma már édeskevés ahhoz, hogy észrevegyenek. Óriási a zaj e tekintetben, minél feltűnőbbnek, minél nagyobbnak, színesebbnek és látványosabbnak kell lenni ahhoz, hogy megjegyezzenek. A kültéri dekor fólia széleskörű felhasználhatósága minden lehetőséget megad ehhez.

A kirakatra felhelyezett ablakmatrica amellett, hogy igazán dekoratív és látványos, azzal az előnnyel is bír, hogy gátolja a belátást, így diszkréciót is biztosít, jelentősen növeli az ügyfelek komfortérzetét. Minden szempontból tökéletes választás és hatékony marketing eszköz. Hirdetési felület, amely közvetetten bár, de pénzt hoz. Mint ilyen, így érdemes erre nem pusztán költségként, inkább befektetésként tekinteni.

 

“Ott, ahol egy óriási hamburger van a kirakaton”

Fontos, hogy egy üzletet vagy irodát messziről, könnyen ki lehessen szúrni. Ennek érdekében ajánlott a rendelkezésre álló felület teljes matricázása, sokkal figyelemfelkeltőbb, mint a részleges dekorálás.

Az ablakmatrica hivatkozási pontot is adhat az embereknek. “Ott, ahol egy óriási hamburger van a kirakaton” vagy “abban az üzletben, ahol a cuki kis állatok kacsintanak rád a bejáratnál”. Észreveszik, megjegyzik, azonosítanak vele.

 

Éveken át kitart

A tervezéskor a látvány mellett nagy hangsúlyt kell fektetni a kivitelező megválasztására is. Mivel éveken át ez lesz üzleted megjelenése, mindenképpen professzionálisnak kell lennie, olyannak, amely éveken át változatlan minőségben van fenn.

Ehhez nemcsak megfelelő szaktudásra és tapasztalatra, hanem jó alapanyagra és magas minőségű, professzionális, ipari felhasználásra tervezett gépre van szükség. Megbízás előtt ha lehet, győződj meg arról, hogy ezek a feltételek adottak-e.

 

A kültéri dekorfólia állja a fényt

Nem készülhet a matrica ugyanabból az anyagból kültérre, mint beltérre. Kint ki van téve a dekoráció az időjárás viszontagságainak: szélnek, esőnek, fagynak, párának, erős napsugárzásnak. A tökéletes kültéri fólia mindennek ellenáll: nem hólyagosodik fel, nem pöndörödik fel a széle, nem válik el a felülettől, nem merevedik meg és töredezik, továbbá nem fakul ki a színe, nem halványodik a felirat az UV-fény hatására.

Az úgynevezett laminált fólia, a vinyl mindezt tudja, ha a nyomtatás és a felhelyezés is szakszerűen történik, akkor 3 éven át dísze lehet kirakatodnak. Ez az anyag bármilyen formára vágható, így az sem probléma, ha nem szabálytalan felületet öltöztetnél fel vele, vagy ha részleges fedés esetén körülvágott képet, szöveget, logót helyeznél csak el az üvegen. A laminálásnak köszönhetően rendkívül időtálló megoldás.

 

Mi, a Jólnyomjuk.hu-nál garanciát vállalunk a kültéri dekor fóliára. Mind a megfelelő alapanyag, mind a szaktudás és a professzionális gép rendelkezésre áll a tökéletes megjelenéshez. Tűnj ki a tömegből, vonzd a vevőket!